Witamy w świecie maszyn i sprzętu specjalistycznego!

Odliczamy czas do rozpoczęcia kolejnej edycji targów INTERMASZ oraz INFRATEC, a w międzyczasie mamy zaszczyt przedstawić sylwetki wybranych wystawców, których pełną ofertę zobaczymy już w lutym w Poznaniu!

Toolmex Truck toolmex-truck-logo-wozki-widlowe.jpg
Wyłączny importer wózków widłowych marki Hyundai, a także największy dystrybutor marki Hangcha w Polsce. W portfolio znajdują się również marki Merlo oraz Konecranes. Firma Toolmex zajmuje się również serwisem oraz sprzedażą części zamiennych. Ponad 50 samochodów serwisowych oraz 70 wykwalifikowanych serwisantów gwarantuje szybką i sprawną obsługę na terenie całego kraju.
Glassland glass_land.jpg
Firma działająca na polskim rynku od ponad 30 lat. Zakres dzialalności obejmuje import i dystrybucję przenośnych podnośników próżniowych jak również robotów i manipulatorów próżniowych do szkła firm: Quattrolifts, KS Schulten, Femak, Righetti oraz Smartlift. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala na dobór najbardziej odpowiedniego podnośnika dla klientów firmy.
JK Electro Technik jk_elektro_technik.png
Firma JK Elektro Technic to bezpośredni dystrybutor części, akcesoriów oraz części do maszyn budowlanych, wózków widłowychoryginalnych producentów, takich jak np. Iskra, Bosch, Valeo, Prestolite. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór zarówno produktów oryginalnych, nowych zamienników jak również produktów regenerowanych.
Olimet olimet.jpg
Firma OLIMET Dariusz Bieganek specjalizuje się w produkcji i sprzedaży konstrukcji metalowych oraz sprzętu, służącego do transportu i magazynowania. Oferują m.in. najwyższej klasy  ładowacze czołowe TUR, które są przykładem zastosowania innowacyjnych technologii i najlepszych rozwiązań w branży.
Mimal mimal.png
Firma MIMAL specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnego sprzętu i narzędzi brukarskich oraz lekkich maszyn budowlanych. W ofercie firmy znajdują się zagęszczarki gruntu, gilotyny, piły do cięcia materiałów budowlanych, piły stolikowe oraz szeroki asortyment chwytaków, młotków, listew zgarniających i drogowych, listew wibracyjnych, szalunków ślizgowych, wózków brukarskich, imaków i łomów brukarskich oraz wiele drobnego sprzętu brukarskiego.
Befard befard.png

Firma BEFARD dostarcza rozwiązania w zakresie przeładunku i załadunku towarów. Do głównej gamy produktów marki BEFARD należą żurawie przeładunkowe typu HDS na samochody dostawcze o ładowności do 3,5 t, samochody ciężarowe oraz przyczepy samochodowe. W ofercie BEFARD jest również szeroka gama hydraulicznego osprzętu roboczego tj. różnego typu łyżki wielofunkcyjne i chwytaki do recyklingu oraz urządzenia próżniowe, takie jak roboty montażowe na kołach i podwoziu gąsienicowym czy chwytaki do szkła.

Serafin serafin.png
Firma Serafin to dystrybutor wielu uznanych, europejskich marek, jak m.in. Avant, Digga czy Hunklinger z zakresu maszyn i urządzeń dla budownictwa. Ich wizytówką jest fachowość doradcza i dbałość o klienta na każdym etapie wspołpracy. Produkty firmy Serafin były wielokrotnie nagradzane prestiżowym wyróżnieniem Zlotego Medalu MTP, gwarancji ich wysokiej jakości.
Wacker Neuson wacker.jpg
Producent uznanych na całym świecie kompaktowych maszyn budowlanych, który nieustannie dąży do spełnienia nawet najbardziej wymagających warunków stawianych im przez klientów. Innowacyjne podejście do projektowania maszyn pozwoliło na wdrożenie wielu ciekawych rozwiązań, znacznie ułatwiających pracę i bezpieczeństwo. Wacker Neuson to zdobywca wielu statuetek Złotego Medalu MTP - wyróżnienia za nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości produkty.
Steelwrist steelwrist-marke-2016-tagline.png

Firma Steelwrist jest dziś najszybciej rozwijającym się producentem tiltrotatorów i szybkozłączek na świecie.

Podstawową dzialalnością szwedzkiej firmy jest opracowywanie, produkcja i sprzedaż tiltrotatorów, szybkozłączy, akcesoriów i osprzętu do koparek i koparko-ładowarek.

HKL Baumaschinen screenshot_3.jpg
HKL to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostarczania najnowocześniejszych maszyn budowlanych. Świadczy usługi wynajmu oraz sprzedaży maszyn budowlanych. W ofercie znajdziemy najlepsze marki producentów maszyn budowlanych na świecie, między innymi Kramer, Kubota, Bomag i wiele innych.
Melba Swintex melbaswintexlogo-svg.jpg
Melba Swintex to wiodący w świecie producent artykułów do tymczasowego zarządzania ruchem drogowym. W ofercie znajdziemy m.in. pachołki, bariery, znaki, pokrywy ściekowe, osłony kablowe, cylindry, rampy, słupki czy podstawy. Melba Swintex produkuje także elementy tzw. małej architektury.
Bomag Fayat Group bomag.jpg
BOMAG jest światowym liderem w dziedzinie technologii zagęszczania oraz producentem maszyn do zagęszczania gruntu, asfaltu i odpadów. Portfolio uzupełniają stabilizatory gruntu / recyklery do asfaltu, frezarki i układarki do asfaltu.
NORD-LOCK GROUP nl_group_logo_cmyk.jpg
Firma Nord-Lock stworzyła oryginalną technologię rozwiązań klinujących do zabezpieczania połączeń śrubowych nawet pod działaniem silnych wibracji i obciążeń dynamicznych. Efekt klina wytwarzany pomiędzy łbem śruby a nakrętką sprawia, że połączenie śrubowe nie może odkręcić się samoczynnie.
VOLVO CE volvo-logo-iron-mark.png
Volvo Construction Equipment to jeden z największych i wiodących producentów wysokiej klasy maszyn budowlanych. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów, wytwarzanych, serwisowanych i obsługiwanych na całym świecie, oferują odpowiednie maszyny i właściwe rozwiązania dla każdego rodzaju zadań.

Zapraszamy do Poznania na największe targi branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej!

Wstecz

Współpraca Medialna