Szwedzka precyzja na Intermaszu!

VOLVO Maszyny Budowlane zaprezentuje swoje maszyny w Poznaniu!

Volvo to kolejna firma, której przedstawiać właściwie nie trzeba! Szwedzka precyzja, bezpieczeństwo i doskonałe maszyny to znak firmowy skandynawskiej marki!

W Poznaniu zobaczymy między innymi minikoparkę EC18D, którą zaprojektowano z myślą o zapewnieniu doskonałej wydajności i trwałości. Ta maszyna przeznaczona do cięższej pracy przez dłuższy czas jest wyposażona w tylną przeciwwagę oraz odlewane elementy ramienia i wysięgnika, co zapewnia jej maksymalną trwałość i żywotność.

Ciekawie zapowiada się prezentacja koparki kołowej EWR150E, która wypełnia lukę między klasami maszyn 14- i 16-tonowych, dając Ci do dyspozycji wszystko, czego można się spodziewać po 15-tonowej koparce, a nawet więcej. Nowa koparka kołowa Volvo o małym promieniu obrotu, która charakteryzuje się najmniejszą wartością tego parametru na rynku wśród maszyn zgodnych z normą Stage IV, umożliwia wydajną pracę w wąskich i ograniczonych przestrzeniach. Wkrocz do akcji, dysponując niezrównaną wydajnością i stabilnością.

VOLVO zaprezentuje cały szereg specjalistycznych maszyn budowlanych, warto więc już dzisiaj zaplanować pobyt w Poznaniu!

obszar_roboczy_1-100.jpg

Wstecz

Współpraca Medialna