Poznaj najlepszy sprzęt budowlany!

Te maszyny i sprzęt pomocniczy będą rządzić budownictwem w 2019 roku! Poznajcie ZŁOTYCH MEDALISTÓW BUDMA 2019!

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Zobacz jakim sprzętem powinieneś dysponować, żeby mieć przewagę nad konkurencją! Wszystkich Złotych Medalistów zobaczysz w Poznaniu podczas targów BUDMA - zapraszamy!

Ładowarka przegubowa Wacker Neuson WL95

Wacker Neuson SE, Niemcy

WACKER NEUSON SP. Z O.O., Polska

Pawilon 7A Stoisko 15

20-wacker_zd-002.jpg

Nowość w ofercie Wacker Neuson - Ładowarka przegubowa WL95 – ciężar wywracający pond 6,5 tony, masa własna ponad 10 ton, prędkość max 40 km/h oraz napęd hydrostatyczny sprawiają, że maszyna WL95 jest najmocniejszą i jednocześnie największą ładowarką przegubową w naszej ofercie.

Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin MASTER BV 500 CR

DANTHERM S.p.A., Pastrengo

Dantherm Sp. z o.o.

Pawilon 8A Stoisko 18

22-dantherm_zd-002.jpg

MASTER BV500CR 150kW – wyjątkowo innowacyjna nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin. Wydajny wentylator promieniowy oraz wysoki spręż 770Pa umożliwia transport ciepłego powietrza przewodami giętkimi na odległość do 50m. Wysoką funkcjonalność zapewniają duże, pompowane koła, wygodne uchwyty, zbiornik paliwa 150l oraz akcesoria dodatkowe np. termostat elektroniczny. Wytrzymała i odporna na uszkodzenia konstrukcja gwarantuje niezawodność działania urządzenia w najtrudniejszych warunkach pracy.

Odkurzacz mobilny CTM MIDI

FESTOOL POLSKA SP Z O.O., Komorów

Pawilon 3 Stoisko 23

24-festool-002.jpg

Odsysanie pyłów to istotna kwestia: ochrona zdrowia, pozytywne wrażenie u klienta, a także dobra widoczność obrabianej powierzchni dla precyzyjnych rezultatów pracy. Niewielki ciężar, kompaktowe wymiary, innowacyjne detale – nowe kompaktowe odkurzacze CTM MIDI przekonują intuicyjną obsługą dotykową i równą powierzchnią do odkładania narzędzi i materiałów roboczych. Ręczne czyszczenie i wymiana filtra głównego od zewnątrz zapewniają długotrwałą pracę i ochronę zdrowia. Dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth® odkurzacz uruchamia się automatycznie poprzez akumulator Bluetooth® lub pilot zdalnego sterowania. Odkurzacz posiada też wewnętrzny schowek na wąż, złącze SYSTAINER T-LOC oraz praktyczny mechanizm, który pozwala na ponowne użycie przewodu zasilającego bez pracochłonnego rozwijania.

PERI UP EASY - Lekkie i szybkie w montażu rusztowanie ramowe do bezpiecznego wykonywania robót fasadowych

PERI POLSKA SP. Z O.O., Płochocin

Pawilon 7A Stoisko 20

29-peri_zd-002.jpg

PERI UP Easy łączy bezpieczeństwo i opłacalność zastosowania. Rusztowanie charakteryzuje się niewielkim ciężarem, który w sposób decydujący wpływa na redukcję czasu montażu i demontażu. W związku z tym, że poręcz następnej kondygnacji montowana jest bez użycia dodatkowych elementów za pomocą ramy Easy, monter jest zabezpieczony przed upadkiem z wysokości na każdym poziomie, bez konieczności użycia środków ochrony indywidualnej w postaci szelek bezpieczeństwa.

Seria urządzeń akumulatorowych Hikoki Multi Volt 36V

HIKOKI POWER TOOLS POLSKA SP Z O.O.

Pawilon 8A Stoisko 2

32-hikoki_zd-002.jpg

Nowa technologia akumulatorowa Multi Volt to przeskok mocowy w historycznym wymiarze. Moc wyjściowa klasy 36V to aż 1080W! Akumulator litowo-jonowy MULTI VOLT w połączeniu z narzędziami MULTI VOLT 36V oferuje niespotykaną moc narzędzia bezprzewodowego - ponad 1080 W, a to wszystko przy małej wadze i kompaktowych rozmiarach. Akumulator MULTI VOLT ma prawie takie same rozmiary i wagę jak akumulator 18V. (BSL1850 / 1860) i wytwarza napięcie 36V. Akumulator MULTI VOLT został zaprojektowany z myślą o pełnej kompatybilności z narzędziami z aktualnej oferty narzędzi 18V i automatycznie dostosowuje się między dwoma klasami napięcia: 36V * 2,5 Ah i 18V 5,0 Ah, zgodnie z używanym narzędziem bazowymi. Wszystkie maszyny serii 36V napędzane są najnowocześniejszymi silnikami bezszczotkowymi.

obszar_roboczy_1-100.jpg

Wstecz

Współpraca Medialna