DZIĘKUJEMY!!!

To był niesamowity powrót legendy - Targi INTERMASZ ponownie na BUDMIE!

Budownictwo bez maszyn? Niewyobrażalne… Największa w Polsce ekspozycja maszyn, pojazdów i sprzętu budowlanego, po kilkuletniej przerwie, ponownie odbyła się wraz z najważniejszym spotkaniem branży budowlanej w Polsce! Konsolidacja obu wydarzeń pozwoliła na kompleksowe zaprezentowanie tego, co branża budowlana ma najlepszego, włączając w to innowacyjne i zaawansowane technologicznie maszyny budowlane.

Kto w dzisiejszych czasach wyobraża sobie budowę bez wsparcia maszyn budowlanych? Nawet te mniejsze, indywidualne inwestycje posiłkują się sprzętem, dzięki któremu znacznie oszczędzamy czas przygotowania choćby wykopów pod fundamenty, czy wylewania betonu. Obecnie proponowany sprzęt budowlany oferuje coś jeszcze – wygodę działania, bezpieczeństwo operatorów i niższe koszty eksploatacyjne dzięki najnowszej technologii. I właśnie takie maszyny mieliśmy okazję zobaczyć, porównać i wybrać te, które najbardziej odpowiadać będą naszym wymaganiom.

Wszystko dzięki targom maszyn budowlanych INTERMASZ, które po kilku latach ponownie odbyły się w tym samym czasie, co targi budowlane BUDMA!

Bardzo dziękujemy - WYSTAWCOM, PARTNEROM, GOŚCIOM targów, które po raz kolejny pokazały moc polskiego budownictwa - innowacyjnego, wysokiej jakości i chłonnego wiedzy!

To dzięki Wam mamy ogromną satysfakcję przygotowując Targi INTERMASZ i z niecierpliwością czekać na kolejną ich edycję!

Do zobaczenia za 2 lata!?!

Wstecz

Współpraca Medialna