Czas wielkich maszyn!

Zapraszamy do udziału w targach INTERMASZ 2020, które odbędą się w Poznaniu od 4 do 7 lutego 2020 wraz z największymi w tej części Europy targami budownictwa i architektury BUDMA!

Po dwuletniej przerwie nadszedł czas na pokazanie najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn budowlanych!

Odbywające się w dwuletnim cyklu targi INTERMASZ to doskonała okazja aby zaprezentować szerokiemu gronu profesjonalistów - operatorom maszyn, menedżerom firm budowlanych czy także deweloperom - najnowszej oferty maszyn i sprzętu pomocniczego na placu budowy!

Targi INTERMASZ odbędą się w tym samym czasie co targi budownictwa i architektury BUDMA. Rekordową edycję targów BUDMA 2019 odwiedziło niemal 50 000 gości podczas 4 intensywnych targowych dni! Przyszłoroczne spotkanie branży budowlanej wraz z mocną reprezentacją branży maszyn i sprzętu budowlanego zapowiada się równie imponująco! Już dzisiaj wielu producentów i  dystrybutorów zapowiada swój udział w targach INTERMASZ i prezentację wielu nowości z sektora maszynowego. Wkrótce zaprezentujemy zapowiedzi pierwszych z nich.

>>> zobacz Katalog Wystawców targów INTERMASZ / INFRATEC / BUDMA / KOMINKI

Dla tych, którzy szukają specjalistycznej wiedzy, chcą uzyskać informacje o przyszłości branży i o perspektywach dla budownictwa infrastrukturalnego, poświęcony zostanie cały blok Forum Gospodarczego Budownictwa Build 4 Future - rozpoczynającego święto budownictwa w Poznaniu!

>>> więcej o Forum Build 4 Future

Już dzisiaj zaplanuj udział w targach INTERMASZ - najważniejszych w Polsce targach branży maszyn i sprzętu budowlanego!

INTERMASZ - stawiamy na Twój sukces!

kontakt.png

Wstecz

Współpraca Medialna