Aktualności
03.07.2020
Motoryzacja powróciła na Międzynarodowe Targi Poznańskie w świetnym stylu. Ostatni weekend czerwca upłynął pod znakiem pięknej pogody i znakomitych samochodów.

[ więcej ]


30.05.2020
Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

[ więcej ]


19.05.2020
Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

[ więcej ]


12.02.2020
46 000 profesjonalistów - fachowców, inwestorów, przedstawicieli handlu, generalnych wykonawców, inżynierów i architektów poszukiwało nowości produktowych podczas tegorocznej edycji targów BUDMA, INTERMASZ, INFRATEC oraz KOMINKI!

[ więcej ]


03.02.2020
Na Międzynarodowych Targach Poznańskich dobiegł końca pierwszy dzień Forum Gospodarczego Budownictwa Build4Future. Spotkanie z udziałem wybitnych specjalistów i analityków branży jest dedykowane czołowym producentom materiałów budowlanych, przedstawicielom administracji publicznej, generalnym wykonawcom i inwestorom. Wydarzenie towarzyszące Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury, w poniedziałek, 3 lutego, uroczyście otworzył podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Robert Krzysztof Nowicki.

[ więcej ]


18.12.2019
Poznaliśmy laureatów konkursu o Złoty Medal MTP targów INTERMASZ! Na te maszyny warto zwrócić szczególną uwagę!

[ więcej ]


02.12.2019
Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

[ więcej ]


05.11.2019
Odliczamy czas do rozpoczęcia kolejnej edycji targów INTERMASZ oraz INFRATEC, a w międzyczasie mamy zaszczyt przedstawić sylwetki wybranych wystawców, których pełną ofertę zobaczymy już w lutym w Poznaniu!

[ więcej ]


Współpraca Medialna