Prezentacja laureatów konkursu

Znamy laureatów prestiżowej nagrody Złotego Medalu MTP targów INTERMASZ!

Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Włodzimierza Kęska, Kierownika Zakładu Maszyn Roboczych, Instytutu Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej, przyznał prestiżowe wyróżnienie aż 7 produktom!

Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne.

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP targów

INTERMASZ 2015

Ładowarka kołowa Caterpillar 972M XE
CATERPILLAR, USA
Zgłaszający: Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., Łomianki
Pawilon 3 stoisko 12

1.jpg

Ładowarka kołowa 972M XE - wysoka wydajność, możliwość pracy w najtrudniejszych zastosowaniach. Niezrównany komfort operatora i sprawność dzięki kabinie światowej klasy. Łatwy w użytkowaniu, rewolucyjny, zintegrowany układ hydrauliczny i elektroniczny. Większa wydajność, przekładająca się na niższe koszty utrzymania i eksploatacji. Najniższe spalanie w swojej klasie. Zastosowane rozwiązania zapewniają bezpieczne, wygodne, czyste i ciche środowisko pracy co przekłada się na obniżone zmęczenie i lepszą wydajność.

Równiarki CASE Construction
CNH Industrial Baumaschinen GmbH, Niemcy
Zgłaszający: CNH Industrial Polska sp. z o.o., Płock
Plac Marka stoisko 27

2.jpg

Na targach Intermasz 2015 Case Construction Equipment zaprezentuje pierwszą równiarkę w swojej gamie produktów. Debiutująca równiarka jest wyjątkową maszyną w swojej klasie - zwieńczeniem ponad 30-letniego doświadczenia w konstruowaniu równiarek. Dostępne będą dwa modele: 13 i 16-tonowy, oba w wersji z napędem 6x4 i 6x6. Równiarki Case wyposażono w opatentowaną technologię Hi-eSCR opracowaną przez FPT Industrial – to jedyne rozwiązanie na rynku, które spełnia wymogi normy EU Stage 4 (Tier 4 Final) korzystając tylko z technologii selektywnej redukcji katalitycznej tlenków azotu w spalinach.

Spycharka Gąsienicowa DRESSTA TD -25R
LIUGONG DRESSTA MACHINERY Sp. z o.o., Stalowa Wola
Zgłaszający: DRESSTA, Stalowa Wola
Plac Marka stoisko 21

3.jpg

DRESSTA posiada w swojej ofercie dziewięć podstawowych modeli spycharek gąsienicowych. Spycharka TD-25R jest drugim co do wielkości modelem w tej grupie maszyn, ważącą 41,5 tony i osiągającą moc netto 330 KM. Zastosowano w niej silnik Cummins QSX15 spełniający europejskie wymagania norm emisji spalin Stage 3B. Główne komponenty układu napędowego spycharki takie jak przekładnia hydrokinetyczna, skrzynia biegów, mechanizm skrętu i przekładnie boczne, są produkowane w zakładzie naszego właściciela w Stalowej Woli.

Koparko - ładowarka Hidromek 102 B Alpha
HIDROMEK INC., Turcja
Zgłaszający: GRAUSCH i GRAUSCH Maszyny Budowlane sp. z o.o.Złotkowo k/Poznania

4.jpg

Nowa seria koparko-ładowarek Hidromek Alpha to odpowiedź na wymagania naszych klientów. Obniżone koszty eksploatacji, wygoda i najlepsze osiągi w trudnych warunkach oraz komfort pracy operatora w kabinie FIRST CLASS spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Grupa produktów – obudowy wykopów punktowych
KOPRAS Sp. z o.o., Wronki
Plac Marka stoisko 2

5.jpg

Firma KOPRAS Sp. z o.o. to producent grupy produktów pod nazwą: Obudowy wykopów punktowych. Począwszy od lekkich konstrukcji typu boksów aluminiowych i stalowych, z których, dzięki innowacyjnemu połączeniu, możemy utworzyć komory do ciężkich konstrukcji płytowych z prowadnicami ślizgowymi. W ofercie mamy  nowe i używane szalunki na sprzedaż oraz wynajem. Możemy zabezpieczyć wykopy punktowe od dł. 1,5m x szer. 1,5m x gł. 1,5m do dł.  6,15m x szer. 6,15 x gł. 4,8m, a niektóre obudowy nawet do głębokości 9,0m.

Młoty hydrauliczne DHB
Lupher Sp.j. Import –Export Maszyn i Urządzeń Budowlanychmgr inż. Henryk Lupa, Dariusz Dutka, Wielopole
Paw.3 stoisko 6

6.jpg

Moc, prostota, trwałość, niezawodność- tak można scharakteryzować koreańskie młoty hydrauliczne DHB. Europejskim przedstawicielem tej marki jest firma Lupher S.J. Młoty DHB mają certyfikat pochodzenia oraz certyfikat CE nadany przez jednostkę notyfikowaną w Polsce. W ofercie znajduje się siedem modeli młotów: DHB15S, DHB45S, DHB100S, DHB160S, DHB210S, DHB300S,DHB400S. Wszystkie w wersji wyciszonej Silenced. Podstawą wysokiej jakości młotów DHB jest ścisły system kontroli na każdym etapie wytwarzania.

Rodzina koparek serii E
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT
Zgłaszający: VOLVO Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o., Młochów
Pawilon 3 stoisko 23

7.jpg

Najnowsze koparki Volvo serii E to największa wydajność i nieprzeciętne wzornictwo. Dzięki udoskonaleniu konwencjonalnego układu hydraulicznego inżynierom udało się ograniczyć zużycie paliwa oraz emisję spalin, zwiększając przy tym wydajność. Volvo to również pierwszy wybór gdy chodzi o komfort i bezpieczeństwo. Przestronna kabina Care Cab spełniająca normy ROPS, zapewnia doskonałą widoczność, a czytelne nawet przy dużym nasłonecznieniu wyświetlacze komunikują się z operatorem w jego języku.

 


[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact