Aktualności
04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


02.02.2018
To był niesamowity powrót legendy - Targi INTERMASZ ponownie na BUDMIE!

[ więcej ]


27.01.2018
Grausch i Grausch zaprezentuje najnowszą ofertę maszyn budowlanych podczas targów INTERMASZ.

[ więcej ]


27.01.2018
Nowe przepisy, założenia programu „Krajowego Zasobu Nieruchomości”, konkurencyjność polskich firm budowlanych na rynkach zagranicznych – to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone podczas II Forum Gospodarczego Budownictwa i Architektury oraz Dni Inżyniera Budownictwa, które rozpoczną się już pierwszego dnia targów BUDMA.

[ więcej ]


21.12.2017
VOLVO Maszyny Budowlane zaprezentuje swoje maszyny w Poznaniu!

[ więcej ]


20.12.2017
Juz w styczniu, razem z targami BUDMA, zobaczymy najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów maszyn i sprzętu na budowę - nie zabraknie wśród nich marek reprezentowanych przez HKL Baumaschinen!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact