Usługi reklamowe

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

REKLAMA W MAGAZYNIE INTERMASZ NEWS

INTERMASZ NEWS to specjalne wydanie Poznańskiego Magazynu Targowego, który wysyłany jest do kontrahentów i zwiedzających z Polski i zagranicy przed targami. INTERMASZ NEWS to kompendium wiedzy o targach INTERMASZ oraz INFRATEC zawierające informacje o programie wydarzeń targów, gościach specjalnych czy też nowych produktach i usługach prezentowanych na targach.

Nakład: 30 000

Ostateczny termin zgłoszeń: 02 kwietnia 2015

<<FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY>>

VADEMECUM ZWIEDZAJĄCEGO/KATALOG WYSTAWCÓW

Katalog targowy to idealne miejsce do prezentacji oferty targowej każdego wystawcy. Wydawany przed każdymi targami stwarza możliwość dotarcia do wyselekcjonowanej grupy docelowej zainteresowanej branżą, której targi dotyczą. Katalog trafia do rąk każdego wystawcy, a także każdego zwiedzającego, który zakupi go w trakcie trwania targów. Jest materiałem, z którym zwiedzający porusza się po targach. Stanowi przewodnik, jest najlepszym skondensowanym źródłem informacji o ofercie wystawienniczej danych targów. W katalogu obligatoryjnie zamieszczamy wpis teleadresowy każdego z wystawców targów.

Aby dodatkowo wzmocnić promocję proponujemy także umieszczenie:

- tekstu oferty targowej,

- logo firmy,

- wpisu adresowego w spisie wystawców wg grup towarowych,

Szczegółowe informacje zawiera  formularz K

Istnieje także możliwość umieszczenia w katalogu targowym:

- ogłoszenia reklamowego,

- wkładki reklamowej,

- wykonania projektu ogłoszenia,

Szczegółowe informacje zawiera  formularz R

Ponadto w Katalogu Targowym można zamieścić również logo firmy na mapie ekspozycji targowej - formularz G

Warto dodać, że katalog targowy publikowany jest również na stronie www danych targów, które w maja bardzo dużą oglądalność, zwłaszcza w okresie przedtarowym, kiedy niedostępny jest katalog drukowany. Przed targami, w specjalnie oznaczonej zakładce pojawia się lista wszystkich wystawców wraz z lokalizacją stoisk oraz ofertą, a następnie w dniu rozpoczęcia targów pojawia się katalog uzupełniony o adresy i wszelkie dane kontaktowe do firm. Usługa umieszczenia danych firmy w internetowym katalogu wystawców targów, zawarta jest w cenach na formularzach K i R. Nie podlega ona dodatkowym opłatom.

OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na tarach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem prosimy o kontakt:

Napisz email Małgorzata Barczak
tel. +48 61 869 2524
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl
007892.png

FLAGI i KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

Szczegółowe informacje zawiera  formularz R1

REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Szczegółowe informacje zawiera formularz R1

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:

Napisz email Izabela Kalemba
tel. +48 61 869 2539
e-mail: izabela.kalembaat mtp.pl
007365.png

TARGOWE STUDIO RADIOWE

Na terenach targowych funkcjonuje Targowe Studio Radiowe. Wszelki komunikaty w nim nadawane słyszane są na terenie otwartym targów (poza pawilonami) oraz w Alei Lipowej znajdującej się w kompleksie pawilonów 7, 7A, 8, 8A. Macie Państwo możliwość skorzystania z szerokiej gamy możliwości, jakie proponuje TSR. W naszym Radio możliwa jest emisja zarówno spotów, jak również ogłoszeń reklamowych. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o nagranie spotów w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim. (cennik)

Szczegółowych informacji udziela:
Agencja Reklamowa Radia Merkury
ul. Berwińskiego 5, 60-765 Poznań
tel./fax: +48 61 865 8373, + 48 61 865 9629
tel.: +48 61 869 9351 wew. 126 lub 156
e-mail: arrm@radiomerkury.pl

Podczas trwania targów prosimy kontaktować się z:
Targowym Studiem Radiowym
paw. 15 (wejście od ul. Śniadeckich)
tel.: +48 61 869 2519
fax: +48 61 865 9636

REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest 4 razy w roku i prezentuje najważniejsze informacje dotyczące targów odbywających się w nadchodzącym kwartale. Poznański Magazyn Targowy drukowany jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej i rozsyłany do Izb Przemysłowo-Handlowych, Izb Gospodarczych, Ambasad i Stowarzyszeń na całym świecie.

Zainteresowanych umieszczeniem w PSM swojej reklamy prosimy o kontakt:

Napisz email Katarzyna Supa
tel. +48 61 869 2137
e-mail: katarzyna.supaat mtp.pl
009687.png
[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact