Aktualności
28.02.2017
TAURON Dystrybucja rozpoczął testy inteligentnych stacji energetycznych niskiego napięcia. Dzięki nowemu rozwiązaniu dyspozytorzy ruchu sieci mogą wysłać energetyków na miejsce awarii jeszcze zanim klienci spółki zadzwonią pod numer alarmowy.

[ więcej ]


03.02.2017
Już w maju, w Poznaniu, ogromna dawka elektryzującej wiedzy i spotkanie z największymi maszynami budowlanymi!

[ więcej ]


12.01.2017
Już w maju, wraz z targami EXPOPOWER, ponownie zobaczymy najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny i sprzęt specjalistyczny dla budownictwa infrastrukturalnego!

[ więcej ]


Więcej aktualności

INTERMASZ, 20 - 21 kwietnia 2017

Maszyny dla energetyki i budownictwa, czyli INTERMASZ i EXPOPOWER razem w 2017!

Już 23 maja b.r. w Poznaniu rozpoczną się kolejne Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER! Ekspozycja liderów oraz program targów przyciągają co roku nawet 9,5 tysiąca osób – wyłącznie profesjonalistów! Wśród nich znaczącą ilość stanowią osoby decyzyjne z firm wykonawczych oraz specjaliści odpowiedzialni za inwestycje i rozwój infrastruktury energetycznej.

W 2017 roku, w dniach od 23 do 25 maja, targom EXPOPOWER będą towarzyszyły Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ. Tu z kolei do rozmów z producentami i dystrybutorami zapraszamy m.in. firmy budowlane, wyburzeniowe i drogowe. Już dzisiaj zachęcamy do spotkań z klientami podczas tegorocznego INTERMASZU.

[ Wstecz ]


Zobacz również
Usługi