Aktualności
12.01.2017
Już w maju, wraz z targami EXPOPOWER, ponownie zobaczymy najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny i sprzęt specjalistyczny dla budownictwa infrastrukturalnego!

[ więcej ]


30.12.2016
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym, Partnerom i Sympatykom, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

[ więcej ]


22.12.2016
Życzymy pełnych spokoju i ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Niech świąteczne dni będą dla Państwa czasem relaksu i odpoczynku, spędzonym w gronie najbliższych.

[ więcej ]


Więcej aktualności

INTERMASZ, 20 - 21 kwietnia 2017

Maszyny dla energetyki i budownictwa, czyli INTERMASZ i EXPOPOWER razem w 2017!

Już 23 maja b.r. w Poznaniu rozpoczną się kolejne Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER! Ekspozycja liderów oraz program targów przyciągają co roku nawet 9,5 tysiąca osób – wyłącznie profesjonalistów! Wśród nich znaczącą ilość stanowią osoby decyzyjne z firm wykonawczych oraz specjaliści odpowiedzialni za inwestycje i rozwój infrastruktury energetycznej.

W 2017 roku, w dniach od 23 do 25 maja, targom EXPOPOWER będą towarzyszyły Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ. Tu z kolei do rozmów z producentami i dystrybutorami zapraszamy m.in. firmy budowlane, wyburzeniowe i drogowe. Już dzisiaj zachęcamy do spotkań z klientami podczas tegorocznego INTERMASZU.

[ Wstecz ]


Zobacz również
Usługi